İlkay İlknur

Visual C# MVP'siyim

April 01, 2013

Uzun bekleyiş nihayet 1 Nisan akşamıyla beraber sona erdi :) Yukarıdaki mailden de anlayacağınız üzere artık Visual C# MVP'siyim. :) Ocak ayında, 2012 yılı içerisinde C# alanında yaptığım çalışmaları raporlayıp göndermiştim ve o günden bugüne kadar süren sessizlik nihayet güzel bir şekilde sona erdi :) Bu noktada özellikle MVP programı ve süreçleriyle ilgili yaptığı bilgilendirmelerden dolayı MVP Lead'miz Sinem Eylem Arslan'a çok teşekkür ediyorum.

MVP ünvanı, açık konuşmam gerekirse üniversite mezuniyetimden sonra kendime koyduğum hedeflerden biriydi ve bu hedefe aslında planladığımdan biraz daha erken ulaştım diyebilirim. Tabi buraya ulaşmamda bir kişinin özellikle büyük payı var. Onu üniversite 3. sınıftayken okulumuzda bir seminer dolayısıyla davet etmemle başlayan tanışıklığımız şu an aynı çatı altında çalışmamızla devam ediyor. İlk tanışmamızdan itibaren geçen 5 senelik süreç içerisinde ondan çok şey öğrendim ve hala daha da öğrenmeye devam ediyorum. Tüm bu yol göstericiliği ve yaptığı abilik için Daron Yöndem'e blog üzerinden de bir kez daha :) çok teşekkür ediyorum.

Bu ünvanla beraber açıkcası omuzlarımdaki yük birkaç kat daha arttı. Bu nedenle artık daha çok çalışmam ve paylaşımlarımın kalitesini ve sayısını daha da arttırmam gerekiyor. Umarım uzun yıllar bu programın bir parçası olmaya devam edebilirim.

Bloğunda bugüne kadar teknik yazı dışında yazı yazmamış biri olarak bu yazıyı yazarken ne kadar zorlandığımı tahmin edemezsiniz. :) Bu nedenle çokta uzatmadan bir sonraki teknik yazımızda görüşmek üzere diyerek yazıya noktayı koyuyorum :)

Hoşçakalın