İlkay İlknur

Gençsen Geleceksin 3.0 - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

February 27, 2010

Merhaba Arkadaşlar,

Microsoft ile Turkcell'in üç yıldır birlikte düzenlediği Gençsen Geleceksin etkinliklerinin Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ayağında Microsoft tarafında konuşmacı olarak MSP arkadaşım Mehmet Cem Yücel ile beraber dün Çanakkale'deydik. Cem Windows 7 ve IE 8 ile beraber gelen yeniliklerden bahsederken ben de mobil taraftaki gelişmelerden, yaz aylarında piyasaya sürülecek olan Windows Phone 7'den ve Microsoft öğrenci programlarından bahsettim.

Salonda bulunan 130 kişiyle beraber güzel ve faydalı bir 2 saat geçirdiğimizi düşünüyorum. Etkinlik boyunca ve etkinlik sonunda arkadaşların Windows 7 ile oldukça ilgili olduklarını görünce toplam 7 adet Windows 7 hediye ettik. Etkinlik sonunda ise kordonboyunda hemen yemeğimizi yedikten sonra kısa bir tur yaparak Çanakkale maceramızı sona erdirdik. Smile

  Umarım yine güzel bir etkinlikte yolumuz Çanakkale'ye düşer ve bu sefer daha fazla zaman geçiririz. Ayrıca buradan bizim bu etkinlikte yer almamızı sağlayan Microsoft Türkiye Akademik Programlar Yöneticisi Mehmet Tunçkanat'a ve bizi Çanakkale'de ayarlayan ve etkinliği düzenleyen Bilal Korkmaz'a çok teşekkür ediyorum.