İlkay İlknur

Build 2013 Konferansı, Teknolot.TV Süprizi ve Giik.FM Podcastimiz

June 26, 2013

Basliktan da anlayacaginiz üzere gündemimiz yogun :) O yüzden hemen konuya giriyorum :)

Bir süredir gerek twitter üzerinden attigim tweetlerle gerekse çektigimiz trailerla gizemli mesajlar vermekteydim. :) Artik bu sis perdesini kaldirmanin zamani geldi. :)

Bir süredir Daron Yöndem ile üzerinde çalistigimiz Teknolot.TV projesini Build 2013'ün 1 gün öncesinde yayina açtik. Sahsi olarak yaklasik olarak 2 senedir aklimda olan bir projeydi ve bu projeyi hayata geçirmekten çokta mutluyum. Teknolot.TV içerisinde neler olacak derseniz :) Öncelikle görsel anlatimlara öncelik verecegiz. Içerisinde hem kisisel bloglar bulunmakta hem de spesifik konularda kanallar bulunmakta. Teknolot.TV'nin en büyük farkini ise ilk açilan kanalimiz olan Azure Show kanalindan anlayabilirsiniz. Bu sekilde kanal sayilarimizi arttirmaya çalisacagiz. Kisisel bloglar tarafinda ise görsel dersler, webiner kayitlari veya teknik olmayan giik :) paylasimlari bulabileceksiniz. Simdilik kanal olarak Azure Show'umuz var. Yakinda ben de bir kanal açiyor olacagim. Istanbul'a dönünce ilk is kanal hazirliklari olacak ;)

Açilis videomuzu da asagida izleyebilirsiniz.

Build 2013 Konferansi Öncesi ve Sonrasi Hersey Blogda, Teknolot.TV'de ve Giik.FM'de !

Build 2013 konferansina artik saatler kaldi. Build konferansi ile ilgili tüm detaylari hem blogdan hem de Teknolot.TV ve Giik.FM üzerinden paylasiyor olacagiz. Benim de canli olarak izleyecegim ilk Build konferansi olacak. O yüzden bir heyecan da yok degil :)

Build öncesi Giik.FM podcastimizi isinma turu niyetine dinleyebilirsiniz. Build'in 1. ve 2. günü de podcastlerimiz ve Teknolot.TV' de degerlendirme videolarimiz olacak.

Build öncesinde kayit olurken çektigimiz ve etkinlikteki oturumlari degerlendirdigimiz videoya da buradan ulasabilirsiniz.

Evet haberler bu kadar. Bir süredir süren sessizligi de artik bozmus oldum. Artik paylasim zamani. :)

Görüsmek Üzere